Записатися на імплантацію зубів

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ В ЗАПОРІЖЖІ

  Імплантація допоможе повернути зуб

  У Вас відсутній один зуб або кілька, сталось це нещодавно або багато років тому, швидше за все ви ніколи не зможете повністю звикнути до цієї втрати. На щастя, зараз не обов’язково миритися з таким станом речей!

  Сучасна наука дала стоматологам систему, здатну виготовляти штучні зуби так, щоб вони виглядали і функціонували як природні а імплантація зубів в Запоріжжі перетворилася в безболісний і порівняно швидкий процес.
  Основною частиною системи є імплантат – титановий гвинт або «корінь», який імплантується в кістку щелепи і забезпечує надійну опору для коронки. Виготовлений з титану, штучний «корінь» відрізняється високою міцністю, але головне – він є нейтральним для організму і не викликає алергічних реакцій і реакцій відторгнення.

  Як роблять сучасні імплантати?

  При виготовленні сучасних імплантатів застосовуються високі космічні технології, спрямовані на підвищення міцності з’єднання імплантату з щелепною кісткою, меншу травматизацію кістки, і досягнення високого косметичного ефекту.
  Система зубних імплантатів має високий косметичний ефект – жоден з компонентів імплантату не помітний при посмішці, а зуби виглядають подібно натуральним.

  В даний час є пацієнти які користуються зубними протезами на імплантатах протягом 25 років. Як і натуральні зуби, зубні протези можуть зношуватися і ламатися. Різниця полягає в тому, що їх можна легко відновлювати, повністю відтворюючи за найкоротший термін в їх первинний зовнішній вигляд.

  Імплантат — це не просто замінник

  Відомо, що в результаті втрати зубів на кістку не чиниться достатнє навантаження. Це призводить до атрофії кістки. З’являються зморшки навколо рота, западають щоки, змінюється контур обличчя. Імплантати ж дозволяють зберегти кістку щелепи: вони будуть давати навантаження на кістку при жуванні, зможуть підтримувати потрібний рівень кісткової тканини.

  Зазвичай для установки моста при відсутності одного або двох зубів доводиться обточувати сусідні зуби, прирікаючи тим самим препаруємі зуби на нешвидке, але неминуче руйнування. Імплантати дозволяють зберегти зуби здоровими на багато років.

  Імплантація в Центрі стоматології «МК» в Запоріжжі

  Імплантація зубів в Запоріжжі здатна повернути якість життя назавжди! Ви бажаєте знову вживати продукти, від яких Вам довелося відмовитися у зв’язку з втратою зубів? Імплантати дозволять Вам повернутися до нормального способу життя. Ви можете знову відчути впевненість в собі і не боятися втратити протез.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ІМПЛАНТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.