ЗАПИСАТИСЯ НА РЕСТАВРАЦІЮ ЗУБІВ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

  На сьогоднішній день ми звертаємося до медицини не тільки за здоров’ям, а ще й за красою. Лікар стоматолог не виняток. Він може подарувати пацієнтові гарну посмішку, використовуючи різні методи реставрації зубів.

  Що таке реставрація зубів?

  У стоматології терміном «реставрація» позначається комплекс заходів по відновленню анатомічної форми, кольору і функції зуба.

  Потрібно визнати, що не всім від природи дано красиві зуби ідеальної форми. Та й самі гарні, здорові зуби мають властивість з віком втрачати свій бездоганний вигляд. З зубами можуть відбуватися різні неприємності, які не додають привабливості нашій усмішці. І тут на допомогу прийде реставрація зубів, яка допоможе впоратися з будь-якими дефектами, будь то відкол частини зуба або нерівна форма.

   

  Методи реставрації зубів

  Існує кілька методів реставрації зубів.

  Пломбування – традиційний підхід. Сучасні пломби зовсім не схожі на ті, що ставили 30 років тому. Сьогодні їх роблять максимально схожими за кольором з зубом і комфортними при надкусуванні їжі. За допомогою новітніх пломбувальних матеріалів можна не тільки заповнювати каріозні порожнини, а й реставрувати зуб, надаючи йому більш естетичний вигляд.

  Показання – переважно великий карієс, в рідкісних випадках – сколи та тріщини.

  Художня реставрація зубів композитними матеріалами. Навіть абсолютно здорові зуби можуть виглядати неестетично. В такому випадку допоможе художня реставрація.
  Показання – відколи, тріщини, некрасиві краї зубів, плями на емалі, стерті зуби.

  Вініри і люмініри. Використання керамічних і композитних накладок на зуби дозволяє в простих випадках відмовитися від дорогих і складних в установці керамічних коронок.

  Показання – вініри або люмініри рекомендується ставити при нерівному кольорі емалі, підвищеній стертості зубів, при скупчених або зміщених зубах, для приховування сколів і нерівностей, при збільшених міжзубних проміжках.

  Ця процедура є однією з найбільш затребуваних в естетичній стоматології.

  Коронки. Нові методики реставрації зубів не універсальні. У складних випадках доводиться вдаватися до традиційних керамічних коронок. З цією необхідністю, наприклад, можуть зіткнутися пацієнти після виправлення прикусу і зняття брекетів.

  Показання – необхідність у відновленні анатомічної форми і функціональності зуба (кривого, сильно зруйнованого) в складних випадках.

  Методи реставрації зубів обираються в залежності від показань у кожному конкретному випадку. Не можна пропонувати метод відновлення форми зуба, не бачивши пацієнта і не оцінивши стан прикусу, умов реставрації.

  Чому Центр стоматології МК?

  У Центрі стоматології МК ви можете зробити якісну реставрацію зубів. У нашій клініці вам запропонують стоматологічні послуги високої якості і, звичайно, індивідуальний підхід. Клініка МК впроваджує нові методи і технології, охоплює весь спектр послуг стоматології: від цифрової діагностики до імплантології.

  Фахівці Центру стоматології МК здатні виправити будь-які недосконалості ваших зубів, в силах вирішити найскладнішу, на ваш погляд, проблему.

  Приходьте в Центр стоматології МК!

  ЗАПИСАТИСЯ НА РЕСТАВРАЦІЮ ЗУБІВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.