ЗАПИСАТИСЯ НА ЛІКУВАННЯ ЯСЕН

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ЛІКУВАННЯ ЯСЕН

  Запалення ясен

  Якщо кров на зубній щітці або запалення ясен для вас звичайна справа, не відкладайте візит до стоматолога. На жаль, симптоми, що здаються дрібницею, обов’язково приведуть до серйозних наслідків. Один з них – повна втрата зуба. Займатися самолікуванням або розраховувати на те, що запалення і почервоніння пройдуть самостійно, – значить, прирікати себе на масу дискомфортних відчуттів і серйозні проблеми в майбутньому.

  Лікування пародонтозу і пародонтиту

  Лікування пародонтиту

  Пародонтит – це запальне захворювання тканин пародонту. У дорослих парадонтит діагностується в 92% випадків.

  Лікування проводиться за допомогою апарату Вектор і\або лазер. Кількість процедур 1-4 на рік в залежності від тяжкості захворювання.
  При адекватному, вчасно розпочатому лікуванні пародонтиту симптоми запалення знімаються швидко, і прогресування захворювання призупиняється.

  Лікування пародонтозу

  Пародонтоз – системне ураження околозубної тканини (пародонту). На відміну від пародонтиту, пародонтоз не є запальним захворюванням, він проявляється атрофією альвеолярних відростків (зубних осередків).

  Лікування проводиться за допомогою апарату Вектор і\або лазер. Кількість процедур 1-4 на рік в залежності від тяжкості захворювання.
  Оскільки пародонтоз – системне захворювання, що характеризується практично відсутністю клінічних ознак, – для досягнення стійкої ремісії рекомендується довічне профілактичне лікування.

  Вектор-терапія

  Вектор-терапія – щадна процедура лікування захворювання пародонту за допомогою ультразвукового апарату Vector. Сам інструмент дозволяє проводити чистку пародонтальної кишені від зубних відкладень і біоплівки, не травмуючи при цьому тверді і м’які тканини. Безболісність методу забезпечується спеціальною гідрооболонкою, що знаходиться на кінці апарату Vector. Складовими елементами гідрооболонки є суспензія гідроксітапатіта кальцію і вода.

  Результатом вектор-терапії є повністю очищені від бактеріального нальоту зуби і ясна. За допомогою змінних насадок лікар має можливість підібрати найбільш оптимальний варіант очищення для кожного пацієнта окремо. Тобто лікування відбувається з урахуванням всіх стоматологічних особливостей людини.

  Лікування ясен в Центрі Стоматології «МК»

  Перш ніж приступити до процедури лікування ясен, наші фахівці проводять детальне обстеження з метою визначення діагнозу і вибору найбільш ефективного методу лікування.

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Вікторія

  Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

  Сім'я Повзнер

  Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

  Антоненко Ю.Г.

  Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

  ЗАПИСАТИСЯ НА ЛІКУВАННЯ ЯСЕН ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (10 оценок, среднее: 5,00 из 5)
   Loading...
   і поділіться:

   Дякуємо!