ЗАПИСАТИ ДИТИНУ НА ПРИЙОМ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ «ДІТИ-КВІТИ»

  «Діти-Квіти»: краща дитяча стоматологія Запоріжжя

  Більшість з нас бояться стоматологів, і цей страх найчастіше родом з дитинства. Роздратований суворий зубника з бормашиною – це вже занадто яскраве і не найприємніше дитяче враження, чи не так? Особливо якщо врахувати, що цей персонаж, на відміну від Бабая і сіренького вовчка, – реальний.

  Чи стануть люблячі і дбайливі батьки навмисне травмувати своє чадо та ще й прищеплювати йому фобію, яка потім обернеться проблемами зі здоров’ям зубів? Звичайно, ні. Саме тому дітей варто водити тільки в спеціалізовані дитячі відділення та клініки. Саме такі відділення ось вже 16 років функціонують на базі кращої приватної стоматології Запоріжжя – «Металокераміки». Це «Діти-Квіти».

  Молочні зуби теж потрібно лікувати

  Питається, навіщо морочити голову собі і дитині лікуванням молочних зубів, якщо вони все одно випадуть? На перший погляд це питання не позбавлено здорового глузду. Але насправді це одне з найсерйозніших обивательських помилок, і воно загрожує багатьма проблемами зі здоров’ям дитини.

  Ігнорування проблем з молочними зубами може призвести до утворення осередку хронічної інфекції в організмі – з подальшим ураженням суглобів, серця, нирок та інших внутрішніх органів. Цей сценарій, може, і не торкнеться вашого малюка, але в разі запущеного карієсу йому точно гарантовано порушення розвитку зачатка постійного зуба, а це може спричинити проблеми з прикусом і промовою.

  Крім того, хворі зуби болять, і саме це може бути причиною того, що дитина часто плаче і вередує.

  Таким чином, належний медичний догляд за молочними зубами – це інвестиція в красиву і здорову дорослу посмішку.

  Фтор на сторожі зубної емалі

  Навіть якщо у малюка поки немає проблем із зубами, профілактика ніколи не буває зайвою. Справа в тому, що в природних поглибленнях постійних зубів, що нещодавно прорізалися (в так званих фісурах) емаль ще недостатньо міцна, а тому саме ці місця найчастіше схильні до карієсу. Якщо фісури занадто глибокі – необхідно діяти. В «Діти-Квіти», кращої дитячої стоматології Запоріжжя, ми «запечатуємо» їх спеціальним пломбувальним матеріалом – герметиком. Він містить фтор, а тому одночасно і захищає вразливі місця зуба від зовнішніх впливів, і зміцнює емаль.
  illustration-detskaya-stomatologiya-ftor

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Виктория

  Замечательный, корректный доктор Соломина Наталья Владимировна. Профессионал высокого класса, любому пациенту это видно сразу. Успехов ей в дальнейшем.

  Семья Повзнер

  Выражаем огромную благодарность за отличную работу врачу Шестопаловой В.Н. за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациентам. Обслуживаемся много лет всей семьей. Большое спасибо!

  Антоненко Ю.Г.

  Выражаю огромную благодарность врачу Иванченко В.В. за высокий профессионализм, чуткое отношение к пациентам и за золотые руки врача-стоматолога

  ЗАПИСАТИ ДИТИНУ НА ПРИЙОМ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (40 оценок, среднее: 4,28 из 5)
   Loading...
   і поділіться:

   Дякуємо!