ЗАПИСАТИСЯ НА УСТАНОВКУ БРЕКЕТІВ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  УСТАНОВКА БРЕКЕТІВ

  Коли варто ставити брекети

  Вирішувати цю проблему потрібно було в підлітковому віці, а зараз вже навряд чи щось зміниш. Подібні думки для багатьох пацієнтів стають серйозною перешкодою на шляху до стоматолога. Тоді як з цим міфом давно пора розпрощатися, як і, наприклад, зі спогадами про страхітливі радянські бормашини. Новітні конструкції, які використовуються нашими фахівцями, наблизять вашу посмішку до голлівудських стандартів, навіть якщо підлітковий період залишився для вас далеко позаду. Методика лікування вибирається індивідуально для кожного пацієнта, перш за все, в залежності від віку та наявних проблем.

  Брекети без шкоди іміджу

  У вас, як і у більшості пацієнтів, не викликає особливого ентузіазму думка про те, що на ваших зубах постійно буде красуватися спеціальна система для корекції. Особливо гостро ця проблема стоїть перед дітлахами і представницями прекрасної статі. Що ця система являє собою, ви напевно знаєте: маленькі замочки, приклеєні до зубів і з’єднані металевою дугою. А якщо ми скажемо вам, що брекети в Запоріжжі можна встановити без шкоди вашому іміджу, а навпаки, доповнити його витонченим штрихом?

  Сапфірові брекети — підкресліть свою індивідуальність

  Так-так, ви все правильно зрозуміли, вирівнювання зубів в Запоріжжі вийшло на новий, абсолютно особливий рівень. Коли колір, форму, матеріали – все це можете вибрати ви самі, щоб підкреслити свій стиль. Не обмежуючись металевими конструкціями, зверніть увагу на брекети із пластику, кераміки або навіть сапфіра. Моду на них свого часу задала всесвітньо відома красуня Сінді Кроуфорд. І тепер у всьому світі люди перетворюють інструменти корекції в стильні аксесуари. Не відставайте від моди і ви!

  brekety-3d-illustration
  Брекеты
  brekety002-illustration
  Брекеты

  ЗАПИСАТИСЯ НА УСТАНОВКУ БРЕКЕТ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.