ЗАПИСАТИСЯ НА РЕСТАВРАЦІЮ ЗУБІВ.

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

На сьогоднішній день ми звертаємося до медицини не тільки за здоров’ям, а ще й за красою. Лікар стоматолог не виняток. Він може подарувати пацієнтові гарну посмішку, використовуючи різні методи реставрації зубів.

Що таке реставрація зубів?

У стоматології терміном «реставрація» позначається комплекс заходів по відновленню анатомічної форми, кольору і функції зуба.

Потрібно визнати, що не всім від природи дано красиві зуби ідеальної форми. Та й самі гарні, здорові зуби мають властивість з віком втрачати свій бездоганний вигляд. З зубами можуть відбуватися різні неприємності, які не додають привабливості нашій усмішці. І тут на допомогу прийде реставрація зубів, яка допоможе впоратися з будь-якими дефектами, будь то відкол частини зуба або нерівна форма.

 

Методи реставрації зубів

Існує кілька методів реставрації зубів.

Пломбування – традиційний підхід. Сучасні пломби зовсім не схожі на ті, що ставили 30 років тому. Сьогодні їх роблять максимально схожими за кольором з зубом і комфортними при надкусуванні їжі. За допомогою новітніх пломбувальних матеріалів можна не тільки заповнювати каріозні порожнини, а й реставрувати зуб, надаючи йому більш естетичний вигляд.

Показання – переважно великий карієс, в рідкісних випадках – сколи та тріщини.

Художня реставрація зубів композитними матеріалами. Навіть абсолютно здорові зуби можуть виглядати неестетично. В такому випадку допоможе художня реставрація.
Показання – відколи, тріщини, некрасиві краї зубів, плями на емалі, стерті зуби.

Вініри і люмініри. Використання керамічних і композитних накладок на зуби дозволяє в простих випадках відмовитися від дорогих і складних в установці керамічних коронок.

Показання – вініри або люмініри рекомендується ставити при нерівному кольорі емалі, підвищеній стертості зубів, при скупчених або зміщених зубах, для приховування сколів і нерівностей, при збільшених міжзубних проміжках.

Ця процедура є однією з найбільш затребуваних в естетичній стоматології.

Коронки. Нові методики реставрації зубів не універсальні. У складних випадках доводиться вдаватися до традиційних керамічних коронок. З цією необхідністю, наприклад, можуть зіткнутися пацієнти після виправлення прикусу і зняття брекетів.

Показання – необхідність у відновленні анатомічної форми і функціональності зуба (кривого, сильно зруйнованого) в складних випадках.

Методи реставрації зубів обираються в залежності від показань у кожному конкретному випадку. Не можна пропонувати метод відновлення форми зуба, не бачивши пацієнта і не оцінивши стан прикусу, умов реставрації.

Чому Центр стоматології МК?

У Центрі стоматології МК ви можете зробити якісну реставрацію зубів. У нашій клініці вам запропонують стоматологічні послуги високої якості і, звичайно, індивідуальний підхід. Клініка МК впроваджує нові методи і технології, охоплює весь спектр послуг стоматології: від цифрової діагностики до імплантології.

Фахівці Центру стоматології МК здатні виправити будь-які недосконалості ваших зубів, в силах вирішити найскладнішу, на ваш погляд, проблему.

Приходьте в Центр стоматології МК!

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Гуменяк Вікторія

Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

Сім'я Повзнер

Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

Антоненко Ю.Г.

Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

ЗАПИСАТИСЯ НА РЕСТАВРАЦІЮ ЗУБІВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

Вважаєте цю сторінку корисною?

- оцініть її:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 4,43 из 5)
Loading...
і поділіться в соціальних мережах