ЗАПИСАТИСЯ НА УСТАНОВКУ ВІНІРІВ.

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

ВІНІРИ В ЗАПОРІЖЖІ

Виниры

Здається, в XXI столітті людину вже важко чимось здивувати. І все-таки ми не перестаємо дивуватися досягненням сучасної медицини, зокрема стоматології. Лікарі-стоматологи вирішують найскладніші завдання і, звичайно, можуть виконати Вашу мрію – не просто подарувати гарну посмішку, а перетворити її на справжній витвір мистецтва. Сучасні технології дозволяють лікарям-стоматологам виправляти дефекти будь-якої складності. У спектр послуг Центру стоматології МК включена установка вінірів. З кожним роком зростає кількість бажаючих поставити саме вініри. Що це таке, чим вініри заслужили всенародну любов, які протипоказання для виготовлення вінірів – Ви дізнаєтеся в нашій статті. Вініри (від англ. Veneer – покривати тонким шаром, надавати зовнішній лиск) – керамічні (порцелянові) або композитні пластинки, які замінять емаль на видимих ​​ділянках зубів. Наші предки колись робили з кераміки посуд, а сьогодні з кераміки можна виготовити найтонші пластинки, які подарують Вам бездоганну посмішку. Керамічні вініри надають зубам ідеальну форму і естетичний відтінок, при цьому зберігаючи природну прозору структуру зубів.
Сама технологія вінірування зубів (від англ. Viniring) – технологія малотравматична, такий спосіб реставрації зубів, при якому жива тканина зуба вимагає мінімальної обробки. Саме тому вініри набирають популярність. Технологія вінірування не нова, прототипи нинішніх пластинок з’явилися ще в 30-ті роки минулого століття в США. Розробив їх лікар Чарльз Пінкус спеціально для голлівудських зірок, які не могли собі дозволити «блищати» некрасивою посмішкою перед камерою. Товщина і розміри вінірів варіюються і залежать від поставленого завдання: будь то реставрація зубів, рішення функціональних проблем або питань естетики, а, отже, і від ступеня необхідного препарування зубів.

Мінімальна товщина виниров – 0,2-0,3 мм.

Керамічні вініри – це кращий вибір для естетичної реставрації зубів, і саме керамічні вініри ми пропонуємо нашим пацієнтам в Центрі стоматології МК в Запоріжжі та Одесі.

Основні переваги керамічних вінірів перед пломбувальні матеріали:

  • біологічна сумісність з організмом людини;
  • оптичні та фізичні властивості виниров близькі до властивостей дентину і зубної емалі;
  • вони стійкі до хімічних впливів, не фарбуються харчовими природними барвниками, присутніми в чаї, каві, соках і ін.;
  • поверхню вінірів має високу природну блиском, що робить фронтальну поверхню зубів дзеркальної, стійкої до механічних і фізичних дій;
  • як наслідок – вони не змінюють колір, прозорість і блиск протягом усього періоду експлуатації;
  • терміни служби залежать від конкретних рішень, але в середньому складають від 10 до 20 і більше років.

Ви не знаєте, що вибрати: вініри або коронки? Вініри і коронки – принципово різні конструкції за своїм призначенням. Вінірінг покращує зовнішній вигляд посмішки. Коронки частіше встановлюються в рамках лікування від карієсу і його ускладнень. Що краще – поставити вініри або коронки на передні зуби – повинен вирішувати лікар, залежно від показань і протипоказань.

На відміну від коронки, стоматологічний винир покриває не весь зуб цілком, а лише губну його поверхню. Вінір закриває зуб тільки з зовнішньої сторони і виконує всі важливі функції тканин зуба. Вінір, як штучна емаль, повинен відтворювати прекрасну естетику – колір і форму зуба з зовнішньої поверхні. За це властивість люди і вибирають вініри.

Матеріал, з якого виготовляють вінір, повинен бути міцним, тоді він буде надійно захищати зуб. Вінір повинен бути правильно виготовлений і надійно фіксований до зуба, тоді штучна емаль буде міцно з’єднана з природним дентином і вінір буде довговічним.
Чому ж тільки зовнішня сторона? Чому винир (полкоронкі) краще, ніж ціла коронка?

Все заради того, щоб менше шліфувати природні тканини зубів.
Вініри дозволяють зробити посмішку людини бездоганної: ідеальна форма зубів і ідеальний колір.

Але не слід забувати про те, що існує ряд протипоказань для виготовлення вінірів.

Приходьте в клініку МК для індивідуальної консультації та отримаєте повну інформацію про вініри.

Як доглядати за винирами? Життя з винирами нічим не відрізняється від життя зі звичайними здоровими зубами. Адже вініри – це штучна емаль зубів. Властивості виниров близькі властивостям нормальної емалі людини. Тому прийом їжі може бути звичайним. Все, що ви не стали б робити природними зубами, не потрібно робити керамікою.

Зуби, вкриті винирами, як і звичайні зуби, потрібно ретельно, два рази на день очищати зубною щіткою і ниткою для міжзубних проміжків.
Дотримання правил гігієни зводить до мінімуму скупчення зубного нальоту, а значить, до ризику виникнення карієсу на поверхні зуба поруч з поверхнею винира.

Правильно виконані вініри не створюють нерівностей, зачепів або поднутрений, що створюють перешкоду для плавного просування зубних флосів і щетинок зубних щіток.

На закінчення хочемо сказати, що природна краса була і залишається незмінним трендом №1 і в житті, і в стоматології. Тому вініри вписуються в цей тренд якнайкраще. Лише стоматолог (і тільки при ретельному огляді!) Зможе визначити, які зуби пацієнта зазнали реставрацію. Саме за цю здатність зробити посмішку не лише ідеальною, але і натуральної так високо цінують вінірінг фахівці з усього світу.

Приходьте в Центр Стоматології МК – ми зробимо все для Вашої сліпучої усмішки!

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Гуменяк Вікторія

Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

Сім'я Повзнер

Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

Антоненко Ю.Г.

Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

ЗАПИСАТИСЯ НА УСТАНОВКУ ВІНІРІВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

Вважаєте цю сторінку корисною?

- оцініть її:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (11 оценок, среднее: 4,18 из 5)
Loading...
і поділіться в соціальних мережах