ЗАПИСАТИСЯ НА ЧИСТКУ ЗУБІВ ВІД НАЛЬОТУ І ЗУБНОГО КАМЕНЮ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  Чистка нальоту і зубного каменю

  Видалення зубного каменю

  Ви можете вибирати між ультразвуковим та механічним методом. У першому випадку, як нескладно здогадатися, застосовується ультразвуковий апарат, а в другому видалення здійснюється вручну за допомогою спеціальних інструментів. Видалення зубного каменю при важкому пародонтозі можливо тільки за допомогою фахівця, зробивши професійну чистку зубів. Її рекомендується проробляти два рази в рік. Лікар при підвищеній чутливості може зробити знеболювання (найчастіше наноситься спеціальний гель або спрей).

  Зняття пігментованого нальоту

  Мова не про м’якому нальоті, який ми щодня зчищають, а про що потемніли ділянках, часто з’являються на тильній стороні зуба. Широке поширення набув метод порошково-струминного впливу Air-flow. Суть його така: струменем подається аерозоль, що включає в себе воду і абразивну речовину, завдяки чому темний наліт видаляється, а емаль, в свою чергу, стає світліше на кілька тонів. Правда, ефект від цієї процедури тримається не дуже довго.
  Air-flow

  Професійне відбілювання

  Вже згадані ультразвукова і механічна методики застосовуються і для освітлення емалі на один-два тони. Спеціальне обладнання укупі з фармацевтичними засобами розщеплює наліт, що утворився, а потім видаляє його.

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Вікторія

  Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

  Сім'я Повзнер

  Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

  Антоненко Ю.Г.

  Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

  ЗАПИСАТИСЯ НА ЧИСТКУ ЗУБІВ ВІД НАЛЬОТУ І ЗУБНОГО КАМЕНЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 4,91 из 5)
   Loading...
   і поділіться:

   Дякуємо!