ЗАПИСАТИСЯ НА ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ БЕЗ БОЛЮ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  Седація

  Що таке седація?

  В спектрі послуг Центру стоматології МК з’явилося слово «седація». Ви хочете дізнатися, що це таке? Поспішаємо порадувати наших постійних пацієнтів і тих, хто зважився прийти вперше: в сучасній стоматології, а значить, і в клініці МК, з’явилася можливість лікувати зуби так, щоб Ви абсолютно забули про біль. А іноді навіть отримували при цьому позитивні емоції. Звучить цікаво, чи не так?

  Так ось, седація (від лат. Sedatio – «заспокоєння») – це стан напівсну. Це вид анестезії, при якому використовуються заспокійливі препарати у вигляді інгаляції для поверхневого сну людини. Мета застосування седації – усунути нервове напруження у пацієнта під час лікування зубів.

  Переваги лікування з седацією

  Седація дозволяє зробити лікування зубів максимально комфортним, прибирає всі страхи, пов’язані з візитом до стоматолога. Для лікаря дуже зручно проводити лікування зубів з седацією, тому що  пацієнт знаходиться в урівноваженому стані і з позитивним настроєм. Седація підсилює дію знеболюючого уколу, знижує артеріальний тиск, дозволяє лікувати пацієнтів з вираженим блювотним рефлексом.

  Безпека седації для організму

  Слід зазначити, що використання седації ніяк не впливає на роботу життєво важливих органів і систем: людина сама дихає, все чує, може розмовляти, всі рефлекси залишаються в нормі. Застосування седації дозволяє не тільки позбавити пацієнта від негативних вражень під час відвідування стоматолога, а й виробляти серйозні маніпуляції в одне відвідування . Пацієнт розслабляється, відчуває позитивний настрій і сприймає все, що відбувається менш критично.

  Хочете знати, що відбувається після седації? Дія газової суміші закінчується відразу після зняття маски, через 5 хвилин людина може сідати за кермо. Про це говорять наукові дослідження і клінічні спостереження, адже історія застосування цього методу налічує близько 150 років.

  Після виходу з седації у пацієнтів не спостерігається ніяких неприємних відчуттів або поганого самопочуття, людина відчуває себе відпочившою. Можуть виникати розмиті спогади, а може і зовсім їх не бути.

  Вибір за Вами

  «Спляча стоматологія» стає все більш популярною. І якщо Ви хочете лікувати зуби без болю, стресу і страху, приходьте в Центр стоматології МК і обирайте седацію: Ви спите – ми лікуємо!

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Вікторія

  Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

  Сім'я Повзнер

  Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

  Антоненко Ю.Г.

  Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

  ЗАПИСАТИСЯ НА ЛІКУВАННЯ БЕЗ БОЛЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
   Loading...
   і поділіться:

   Дякуємо!