ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ДО СТОМАТОЛОГА.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД

  Попередити простіше, ніж лікувати

  Стоматологи в один голос рекомендують проводити профілактичний огляд порожнини рота мінімум раз на півроку. І такий термін встановлений не випадково. Справа в тому, що більшість захворювань зубів і ясен починають свої клінічні прояви по закінченню шести місяців після «старту». Саме в цей момент лікар може діагностувати розвивинення карієсу або гінгівіту і приступити до лікування, поки хвороба ще не запущена. Якщо ви відкладаєте похід до стоматолога на рік або більше, то піддаєте себе великому ризику. Ймовірно, наступний ваш візит до лікаря буде екстреним – через сильний біль, набряки та інші неприємні відчуття.

  Що входить в профілактичний огляд

  В першу чергу лікар-стоматолог ценру стоматології «МК» огляне порожнину рота на предмет виявлення поширених хвороб. Найчастіше до нас звертаються пацієнти, які навіть не підозрюють, що у них є карієс в початковій стадії. Якщо вдається вчасно виявити захворювання, то лікування може обмежитися лише використанням спеціальних паст. Також фахівець ценру стоматології «МК» повністю перевірить всі пломби, протези і імпланти. У разі виявлення будь-яких проблем, ми призначимо вам необхідне лікування .

  Щоб догляд за зубами був правильним

  В ході профілактичного огляду лікар-стоматолог ценрі стоматології «МК» відповість на всі питання, що стосуються правильного догляду за порожниною рота, а також індивідуальних особливостей вашого організму. Вас турбує підвищена чутливість до гарячого або холодного? Ви не можете визначитися з оптимальним способом відбілювання емалі? Ми порекомендуємо, як усунути ту чи іншу проблему, а також разом з вами підберемо засоби по догляду за порожниною рота, які підійдуть саме вам.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОГЛЯД ДО СТОМАТОЛОГА ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.