ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ В ЗАПОРІЖЖІ

  Відновлення втрачених зубів

  Чи варто ще раз говорити про труднощі життя за відсутності зубів?
  Навіть якщо відсутній всього один зуб, то цей факт відразу викликає певний дискомфорт. Часткова відсутність зубів може призводити до їх зміщення, порушення змикання і зміни прикусу. Всі ці фактори викликають розвиток захворювань щелепи, розвитку карієсу зубів і виникнення захворювань ясен.

  Протезування дає можливість відновити втрачені зуби. Сьогодні сучасна стоматологія та нові технології протезування зубів в Запоріжжі дозволяють швидко і точно підібрати необхідний розмір, форму і колір нових зубів для досягнення високого косметичного ефекту.
  Застосування цифрової діагностики та комп’ютерного моделювання в центрі дозволяє створювати зубні протези з високою точністю. Відтепер протезування зубів в Запоріжжі перестало бути довгим і болісним процесом.

  Незнімні зубні протези

  Незнімні зубні протези – це різні варіанти конструкцій, що складаються з одного або декількох штучних зубів, які прикріплюються до сусідніх природних зубів за допомогою різних фіксуючих елементів (коронок, вкладок, замків).

  Коронки і мостовидні протези

  Найбільш поширеними представниками цієї групи є коронки. Цей вид протезування зубів в Запоріжжі застосовується тоді, коли ступінь руйнування зуба настільки велика, що забезпечити міцність конструкції можна лише з використанням жорсткого, але в той же час легкого металевого литого каркаса. З розвитком технологій з’явилася можливість облицьовувати металевий каркас коронки керамікою або порцеляною – так з’явилася металокераміка. На думку багатьох стоматологів, металокераміка на сьогоднішній день є найкращим варіантом, – фарфор коронки не темніє, що не піддається дії харчових барвників і не стирається. Такі коронки володіють високими естетичними властивостями, можливістю індивідуального підбору кольору і контура. Використання стоматологічного порцеляни в металокерамічних коронках дозволяє домогтися природного блиску емалі зуба. Така коронка виглядає як справжній зуб, і крім того, вона є досить міцною і довговічною. Металокерамічні коронки можна встановлювати і на передні і на бічні зуби.

  Протезування в Запоріжжі

  Не відмовляйте собі в красивій посмішці! Записуйтеся на прийом в Запоріжжі або Одесі, і наш лікар докладно розповість про способи відновлення зубів у вашому випадку, про терміни і рамки бюджету, з яким можна вирішити вашу проблему.

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Вікторія

  Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

  Сім'я Повзнер

  Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

  Антоненко Ю.Г.

  Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 4,82 из 5)
   Loading...
   і поділіться:

   Дякуємо!