ЗАПИСАТИСЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ У ЗАПОРІЖЖІ

  Способи відбілювання зубів

  Як ви знаєте, існує маса способів відбілювання зубів в домашніх умовах, починаючи від активованого вугілля, закінчуючи перекисом водню, хоча, якщо розібратися, то звичайна чистка зубів – це по суті теж процедура відбілювання, але як показує практика такі способи все ж залишаються домашніми методами, які часто приносять дуже мало користі. Якщо ж вдатися до допомоги сучасних професійних методів відбілювання, які базуються на унікальних технологіях, то можна дійсно досягти найвищих результатів.

  Фотовідбілювання

  Це один з популярних методів відбілювання зубів. Тут використовується зовнішній вплив світла.
  Лікар ізолює і захищає губи, ясна і м’які тканини порожнини рота пацієнта. Потім, на зуби наноситься сильнодіюча відбілююча речовина, яке активується застосуванням спеціального світла.

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Вікторія

  Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

  Сім'я Повзнер

  Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

  Антоненко Ю.Г.

  Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

  ЗАПИСАТИСЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (14 оценок, среднее: 4,79 из 5)
   Loading...
   і поділіться:

   Дякуємо!