ЗАПИСАТИСЯ НА ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ У ЗАПОРІЖЖІ

  Лікування карієсу

  Термін «карієс» в точному перекладі означає гниття. Іншими словами – це запальне захворювання твердих тканин зуба, в результаті якого руйнується емаль і весь зуб в цілому. В принципі майже всі захворювання зубів починаються з розвитку карієсу, близько 80% пацієнтів нашого центру звертаються до нас для лікування різних форм карієсу. Причин виникнення цього захворювання дуже багато, але в основному він виникає через погану гігієни порожнини рота – недостатньо регулярний і правильний догляд.

  Зубні пломби

  Зараз найбільшою популярністю лікування зубів користуються пломби з світлостверджуємих композиційних матеріалів. Ці пломби досить міцні, підбираються під колір зуба, прекрасно поліруються і не темніють з часом. Ці нововведення поєднують лікування зубів в Запоріжжі без шкоди для зовнішнього вигляду. Міцне «прилипання» і виняткові естетичні властивості таких матеріалів дозволяють проводити і, так звану, «художню реставрацію» зубів, за допомогою якої можна подовжити зуб, зробити його ширше, змінити колір, закрити щілини між зубами і навіть поміняти положення зубів.

  Ми використовуємо виключно високоякісні пломбувальні матеріали, які виробляються в Німеччині і США ( “Filtek”, “Filtek supreme”, “Tetrec-ceram” та інші).

  Лікування зубів під мікроскопом

  Мікроскоп для лікування зубів в Запоріжжі це апарат з збільшувальними стеклами – на зуби пацієнта лікар дивиться вже з багаторазовим збільшенням. Це дозволяє стоматологу розгледіти деталі, які звичайному людському погляду недоступні. Мікроскоп – наш незамінний помічник, який дозволяє не тільки побачити проблему, але також провести якісне і безпечне лікування, оцінити ефективність роботи.

  У нашому центрі ми використовуємо мікроскоп фірми «Глобал» виробництва США. Він має 6 рівнів збільшення, потужнє безтіньове підсвічування поля, можливість регулювання бінокуляра під різким кутом. Багато співробітників центру пройшли курси як в нашій країні, так і за кордоном по використанню мікроскопа в стоматологічній практиці. Робота з ним вимагає наявності певної кваліфікації і достатнього досвіду лікаря. Всі маніпуляції більш вивірені і точні, займають менше часу, ніж при лікуванні без мікроскопа. Під час лікування пацієнт може спостерігати за маніпуляціями, що проводяться, на моніторі. Весь процес лікування можна записати на диск для подальшого перегляду.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ЛІКУВАННЯ ЗУБОВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.