ЗАПИСАТИСЯ НА ВСТАНОВЛЕННЯ ЛЮМІНІРІВ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ЛЮМІНІРИ

  Що таке Люмініри?

  У будь-якому віці люди дуже болісно сприймають появу всіляких дефектів на передніх зубах. Ще б! Адже відколи і плями позбавляють нас можливості посміхатися. Точніше, посміхатися-то ми можемо як і раніше, але ось того сліпучого ефекту, який виробляє яскрава, красива посмішка, домогтися вже не вийде.

  Саме тому власники неідеальних зубів часто готові викласти велику суму заради того, щоб повернути свою колишню чарівність. Завдяки новітній технології реставрації зубів – використанню Люмінірів – стоматології вдається повністю виправдати покладені на неї сподівання.

  Люмініри – вдосконалений різновид вінірів. Це тонкі керамічні пластинки, які кріпляться поверх зубів. Такі накладки прикривають недоліки емалі, пломби і т.п., створюючи ефект здорових зубів і білосніжної усмішки.

  У яких випадках застосовуються люмініри?

  – край зуба відколоти або загострений, є тріщина;

  – є щілина між передніми зубами;

  – плями на зубах (флюороз, «тетрациклінові зуби»);

  – старі неестетичні пломби;

  – непропорційний розмір зубів (передні зуби великі, а бічні – занадто дрібні);

  – зубний ряд нерівний (стоматологія може вирішити цю проблему і за допомогою ортодонтичного лікування, однак установка накладок вимагає набагато менше часу).

  При наявності таких дефектів більшість замикається в собі, перестає знайомитися з новими людьми.

  Люмініри ж допомагають виправити ситуацію: тепер ви впевнено почуваєте себе в колі колег або друзів.

  Технологія реставрації зубів за допомогою Люмінірів

  Як правило, для установки Люмінірів досить двох-трьох візитів в стоматологію. Під час першого відвідування лікар виготовляє зліпок ваших зубів, на основі якого будуть конструюватися Люмініри.

  На другому прийомі стоматолог коригує пластинку, очищує поверхню зубів і покриває її спеціальним складом, який забезпечить хороше зчеплення. Після цього Люмініри приклеюють стоматологічним клеєм, який стійкий до впливу кислого середовища ротової порожнини. Така реставрація зубів протікає абсолютно безболісно, не вимагаючи навіть місцевої анестезії.

  Люмініри і вініри: в чому відмінність?

  Якщо вініри мають товщину близько 0,5-0,7 мм, то люмініри – всього 0,2-0,4 мм, причому міцність накладки залишається на високому рівні. Коли здійснюється реставрація зубів за допомогою вінірів, необхідно знімати зубну емаль, так що верхній шар зуба втрачається безповоротно. Завдяки невеликій товщині люмініри не вимагають сточування зуба. Вініри забезпечують зубам природне забарвлення, в той час як люмініри виглядають яскравіше і біліше (не дарма їх часто називають «голлівудськими вінірами»).
  Час служби «голлівудських зубів» становить 20 років, а стандартні вініри зберігаються близько десятка років.

  ЗАПИСАТИСЯ НА УСТАНОВКУ ЛЮМІНІРІВ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.