ЗАПИСАТИСЯ НА СУЧАСНУ ДІАГНОСТИКУ.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ДІАГНОСТИКА

  Точний діагноз - половина успіху

  Метою будь-якого обстеження є встановлення точного діагнозу, на підставі якого лікар призначає лікування. Завдяки якісній діагностиці фахівець зможе підібрати найбільш ефективний і щадний спосіб лікування. І якщо ще кілька років тому лікарі спиралися лише на рентгенівські знімки, то діагностика в сучасній стоматології – це цілий комплекс досліджень, що включає в себе використання ортопантомографів і радіовізіографів. Ці пристрої дозволяють оцифровувати знімки щелепи пацієнта, і лікар може побачити найбільш повну картину захворювання, не піддаючи при цьому ризику здоров’я пацієнта.

  Ортопантомограма

  Проходячи діагностику в клініці «Металокераміка», зверніть увагу на ортопантомограмму — панорамний знімок двох зубних рядів. Завдяки використанню ортопантомографа (сучасного цифрового рентгенівського апарату) лікар-стоматолог отримує повноцінні знімки зубів, щелеп і порожнин носа. Це дозволяє фахівцеві побачити всі нюанси, важливі для призначення лікування, а також спрогнозувати очікуваний результат.

  Ортопантомограма

  Комп'ютерна томографія

  Цей сучасний метод діагностики дозволяє лікарю отримати дво- і тривимірне цифрове зображення голови пацієнта, визначити істинні кордони дефектів і різних деформацій, а також точно локалізувати запальний процес. Важливість КТ особливо неоціненна в умовах, коли хворому потрібна швидка стоматологічна допомога. Лікування зубів стає в рази продуктивніше, якщо діагностика була проведена за допомогою комп’ютерного томографа.

  3D Діагностика

  3D-діагностика зубних рядів і щелепи за допомогою комп’ютерної томографії на сьогоднішній день є найточнішим і безпечним способом діагностики. За допомогою цієї технології ми можемо максимально точно розглянути стан всієї щелепно-лицевої ділянки та діагностувати проблеми навіть на ранній стадії.

  ЗАПИСАТИСЯ НА СУЧАСНУ ДІАГНОСТИКУ ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.