ЗАПИСАТИСЯ НА ЧИСТКУ ЗУБІВ ВІД НАЛЬОТУ І ЗУБНОГО КАМЕНЮ.

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

Чистка нальоту і зубного каменю

Видалення зубного каменю

Ви можете вибирати між ультразвуковим та механічним методом. У першому випадку, як нескладно здогадатися, застосовується ультразвуковий апарат, а в другому видалення здійснюється вручну за допомогою спеціальних інструментів. Видалення зубного каменю при важкому пародонтозі можливо тільки за допомогою фахівця, зробивши професійну чистку зубів. Її рекомендується проробляти два рази в рік. Лікар при підвищеній чутливості може зробити знеболювання (найчастіше наноситься спеціальний гель або спрей).

Зняття пігментованого нальоту

Мова не про м’якому нальоті, який ми щодня зчищають, а про що потемніли ділянках, часто з’являються на тильній стороні зуба. Широке поширення набув метод порошково-струминного впливу Air-flow. Суть його така: струменем подається аерозоль, що включає в себе воду і абразивну речовину, завдяки чому темний наліт видаляється, а емаль, в свою чергу, стає світліше на кілька тонів. Правда, ефект від цієї процедури тримається не дуже довго.
Air-flow

Професійне відбілювання

Вже згадані ультразвукова і механічна методики застосовуються і для освітлення емалі на один-два тони. Спеціальне обладнання укупі з фармацевтичними засобами розщеплює наліт, що утворився, а потім видаляє його.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Гуменяк Вікторія

Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

Сім'я Повзнер

Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

Антоненко Ю.Г.

Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

ЗАПИСАТИСЯ НА ЧИСТКУ ЗУБІВ ВІД НАЛЬОТУ І ЗУБНОГО КАМЕНЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

Вважаєте цю сторінку корисною?

- оцініть її:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (11 оценок, среднее: 4,91 из 5)
Loading...
і поділіться в соціальних мережах