ЗАПИСАТИСЯ НА СУЧАСНУ ДІАГНОСТИКУ.

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

ДІАГНОСТИКА

Точний діагноз - половина успіху

Метою будь-якого обстеження є встановлення точного діагнозу, на підставі якого лікар призначає лікування. Завдяки якісній діагностиці фахівець зможе підібрати найбільш ефективний і щадний спосіб лікування. І якщо ще кілька років тому лікарі спиралися лише на рентгенівські знімки, то діагностика в сучасній стоматології – це цілий комплекс досліджень, що включає в себе використання ортопантомографів і радіовізіографів. Ці пристрої дозволяють оцифровувати знімки щелепи пацієнта, і лікар може побачити найбільш повну картину захворювання, не піддаючи при цьому ризику здоров’я пацієнта.

Ортопантомограма

Проходячи діагностику в клініці «Металокераміка», зверніть увагу на ортопантомограмму — панорамний знімок двох зубних рядів. Завдяки використанню ортопантомографа (сучасного цифрового рентгенівського апарату) лікар-стоматолог отримує повноцінні знімки зубів, щелеп і порожнин носа. Це дозволяє фахівцеві побачити всі нюанси, важливі для призначення лікування, а також спрогнозувати очікуваний результат.

Ортопантомограма

Комп'ютерна томографія

Цей сучасний метод діагностики дозволяє лікарю отримати дво- і тривимірне цифрове зображення голови пацієнта, визначити істинні кордони дефектів і різних деформацій, а також точно локалізувати запальний процес. Важливість КТ особливо неоціненна в умовах, коли хворому потрібна швидка стоматологічна допомога. Лікування зубів стає в рази продуктивніше, якщо діагностика була проведена за допомогою комп’ютерного томографа.

3D Діагностика

3D-діагностика зубних рядів і щелепи за допомогою комп’ютерної томографії на сьогоднішній день є найточнішим і безпечним способом діагностики. За допомогою цієї технології ми можемо максимально точно розглянути стан всієї щелепно-лицевої ділянки та діагностувати проблеми навіть на ранній стадії.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Гуменяк Вікторія

Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

Сім'я Повзнер

Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

Антоненко Ю.Г.

Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

ЗАПИСАТИСЯ НА СУЧАСНУ ДІАГНОСТИКУ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

Вважаєте цю сторінку корисною?

- оцініть її:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (19 оценок, среднее: 4,84 из 5)
Loading...
і поділіться в соціальних мережах