ЗАПИСАТИСЯ НА ВИДАЛЕННЯ ЗУБА.

  Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

  ВИДАЛЕННЯ ЗУБА

  Вимушена міра

  На жаль, іноді зберегти або відновити хворий зуб не виявляється можливим. І тоді лікар-стоматолог рекомендує видалити його, щоб не наражати на небезпеку всю порожнину рота. Особливо це стосується зубів, які є джерелом гострої інфекції. Гнійний запальний процес в перідонті – вагома причина для термінового видалення зуба. В такому випадку необхідно діяти швидко, щоб не допустити розвитку захворювання. Однак існують і інші – не екстрені показання до планового видалення зуба.

  Показання до планового видалення зуба

  Неправильне розташування зуба, який деформує прикус або травмує м`яким тканинам ротової порожнини, установка знімного протезу або наявність зуба мудрості, що створює складності своєму власникові, – це лише кілька причин, за якими лікар-стоматолог може рекомендувати планове видалення зуба. Мета такої процедури – полегшення життя пацієнта. При цьому проходить вона абсолютно безболісно, і вам не слід боятися будь-яких дискомфортних відчуттів.

  Видалення зуба в Центрі стоматології «МК»

  Видалення зуба в Центрі стоматології «МК» – це безболісна процедура з використанням новітніх технологій. Лікарі-стоматологи Центру стоматології «МК» застосовують якісну анестезію, завдяки якій ви не відчуєте ні сам момент видалення зуба, ні наступне за ним зашивання ясна хірургічними нитками. Неприємні відчуття після процедури можливі, однак, і вони триватимуть недовго, якщо дотримуватися рекомендацій лікаря: не вживати їжу і напої протягом 2-3 годин, не приймати гарячу ванну і не відвідувати сауну, обійтися без алкоголю і не курити протягом всього операційного дня .

  ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

  Гуменяк Вікторія

  Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

  Сім'я Повзнер

  Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

  Антоненко Ю.Г.

  Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

  ЗАПИСАТИСЯ НА ВИДАЛЕННЯ ЗУБА ПРЯМО ЗАРАЗ!

   Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

   Вважаєте цю сторінку корисною?

   - оцініть її:
   Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 оценок, среднее: 4,73 из 5)
   Loading...
   і поділіться в соціальних мережах