+
Задоволених пацієнтів
Років досвіду
Місяців гарантії

МИ СТАЛИ ПЕРШИМИ І ЗАЛИШАЄМОСЯ КРАЩИМИ

Історія нашого центру – це три десятиліття успішної роботи. Цікавої, але найчастіше непростої. Так, в далекому 87-му нам треба було вирішити, який буде не тільки наша клініка, а й приватна стоматологія в Запоріжжі взагалі. Адже ми, по суті, стояли у її витоків. Вже тоді було чітке розуміння, що потрібно задати абсолютно новий рівень. Виключно грамотні фахівці, передове устаткування, кращий сервіс – крім цих основних складових успіху, довелося передбачити, зрозуміти, проаналізувати і пропрацювати масу аспектів, щоб домогтися незаперечного лідерства. Адже мова йде не про горезвісний «бути на крок попереду інших». З цього ми починали, а сьогодні конкурентів доводиться випереджати на два, три, п’ять кроків – в залежності від напрямку діяльності. Отже, чим же сьогодні пишається центр «МК»?

ОЦІНІТЬ НАШІ ПЕРЕВАГИ

Передові технології

Тісна співпраця з іноземними партнерами дозволила нам взяти на озброєння передові технології, запроваджені за кордоном. Перша команда наших лікарів стажувалася в США, Нідерландах, Німеччині та Італії.

Довіряйте лідеру

Наш центр – це єдина в регіоні клініка вищої категорії акредитації, що підтверджено сертифікатом міністерства охорони здоров’я України. Приходячи до нас, ви завжди можете розраховувати на кращий сервіс і допомогу висококваліфікованих фахівців.

Кращі матеріали

За 30 років успішної роботи було налагоджено активну співпрацю з постачальниками з Європи, Японії, США. Тому наші фахівці використовують тільки найкращі матеріали іноземного виробництва.

Імпланти поліпшеної конструкції

Обов’язкова анестезія

Ми працюємо
у свята і вихідні

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ В СТОМАТОЛОГІЇ

У нашому арсеналі обладнання з Німеччини, США, Японії, Фінляндії. Втім, простіше було б перерахувати, апаратура і матеріали яких передових країн у нас не представлені. Операційні ендодонтичні мікроскопи, апарати «Вектор», система для виготовлення безметалловой кераміки CAD / CAM CEREC, комп’ютерний томограф – це дороге устаткування може собі дозволити не кожна стоматологія в Запоріжжі , та й в Одесі теж. Для нас же оснащеність за останнім словом техніки – це важлива запорука того, щоб лікар реалізував свій потенціал на повну. А ви, відповідно, отримали якісну допомогу.

ГАЛЕРЕЯ ПОСМІШОК

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Анна Кракатица

Отличная клиника. Приятная, позитивная администратор Светлана быстро все оформила. Врач отменный. Стадник Вадим Сергеевич. Очень всем рекомендую.

Инна

Центр стоматологи МК- место где, фантастика становятся явью.  Уже несколько лет за лечением зубов моя семья обращается в Центр стоматологии МК .Современное оборудование, материалы и технологии. Главное условие — не больно! Огромное спасибо доктору, с гордостью могу назвать  его нашим семейным врачом – Стадника Вадима Сергеевича! Это правда волшебно! Когда врач говорит , что у вас уже все в порядке, внутри что то меняется и правда хочется прыгать от счастья . «Центр стоматологии МК» –  лучшее место для лечения зубов, и это не просто слова. Коллектив от администраторов Светланы и Карины, до профессионалов с соответствующим обслуживанием –  все являет собой качество и пример подражания. С большим уважением, Инна Лисовая

Ольга

Огромная благодарность персоналу клиники г.Одессы. Квалифицированность и профессионализм врачей на высоком уровне. Благодаря внимательному и доброжелательному персоналу, а также современному оборудованию лечение зубов происходит максимально приятно и безболезненно. Спасибо Вам большое! Вы – настоящие мастера своего дела!

Виктория Шкода

Я выражаю свою благодарность врачу ЯНКО. Он спас меня от постояной боли в зубе, отдающей в гайморовую пазуху. Боль беспокоила меня 2 года, после пломбирования каналов в другой клинике. Никто не хотел из врачей браться и переделывать чужую работу, говоря, что я якобы выдумываю боль. А этот врач  сделал то, что должен был сделать врач-Профессионал и врач-Человек. ЯНКО прислушался к моим жалобам

И МНЕ ПЕРЕПЛОМБИРОВАЛ КАНАЛЫ Слава Богу. И Я ИЗБАВИЛАСЬ ОТ ПОСТОЯННЫХ БОЛЕЙ. Теперь буду лечить зубы только у него, потому что я ему доверяю. Мне понравилось то, что в нем нет равнодушия к пациенту,и конечно высокий профессионализм.А еще, он просто врач от Бога. Побольше б таких врачей. ЖЕЛАЮ ЕМУ ЗДОРОВЬЯ И ВСТРЕЧАТЬ НА СВОЕМ ПУТИ ХОРОШИХ ЛЮДЕЙ.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.