ЗАПИСАТИСЯ НА ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ ЗА ДОПОМОГОЮ КАП.

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

СТОМАТОЛОГІЧНІ КАПИ В ЗАПОРІЖЖІ

Капи як альтернатива брекетам

Останнім часом люди стали більше дбати про красу і здоров’я своєї посмішки. Це дало великий поштовх розвитку естетичної стоматології і ортодонтії. Буквально за 10-20 років з’явилися десятки нових видів брекетів . Все ж вони не підходять досить багатьом. Одним – через неестетичний зовнішній вигляд, іншим – через алергію на метал, який обов’язково використовується в системах. Першим можуть допомогти так звані невидимі брекети, другим – капи для вирівнювання зубів.

У чому полягає вирівнювання зубів за допомогою кап?

Капи з різних матеріалів дуже часто використовуються в стоматології. Більше ми звикли до кап для відбілювання зубів, але, виявляється, це на вигляд невинне пристосування може вирішити і таку естетичну проблему як викривлення.
Капи виготовляються з силікону або пластику з комп’ютерної моделі щелепи пацієнта. Носити їх потрібно не менше 22 годин на день. Весь цей час матеріал буде несильно, але монотонно впливати, в результаті чого невеликі викривлення виправляються.

В яких випадках варто використовувати капи?

Основним приписом до носіння кап є наявність легкого дефекту розташування зубів і неможливість установки звичайної брекет системи. Як правило, до кап вдаються при гострій алергічній реакції на нітинол – метал з якого виготовляється дуга брекетів. Ця частина системи в процесі носіння буде постійно стикатися зі слизовою, і викликати роздратування і навіть біль.
Капи виготовляють найчастіше з силікону або акрилу. Ці матеріали менш алергенні, ніж метал і можуть викликати алергію лише у 2-3% пацієнтів.
Особливо популярні капи (елайнери) після тривалого лікування брекетами. Вони використовуються в якості профілактики повторного викривлення. Носити їх доведеться ще 2-3 роки після лікування. Радує те, що конструкцію необхідно надягати тільки вночі.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Гуменяк Вікторія

Чудовий, коректний доктор Соломіна Наталія Володимирівна. Професіонал високого класу, будь-якому пацієнтові це видно відразу. Успіхів їй у подальшому.

Сім'я Повзнер

Висловлюємо велику подяку за відмінну роботу лікарю Шестопаловій В.М. за високий професіоналізм і чуйне ставлення до пацієнтів. Обслуговуємося багато років всією сім’єю. Дуже дякуємо!

Антоненко Ю.Г.

Висловлюю щиру подяку лікарю Іванченко В.В. за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів і за золоті руки лікаря-стоматолога

ЗАПИСАТЬСЯ НА ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ ЗА ДОПОМОГОЮ КАП ПРЯМО ЗАРАЗ!

Ми зв'яжемось з вами, підберемо зручний час та фахівця.

 

Вважаєте цю сторінку корисною?​

- оцініть її:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (9 оценок, среднее: 4,78 из 5)
Loading...
і поділіться в соціальних мережах